KAFFEKOPPAR, 11 st, med fat, "Karlskrona", Uppsala-Ekeby.

168311. KAFFEKOPPAR, 11 st, med fat, "Karlskrona", Uppsala-Ekeby.

11 st koppar med förgylld kant, höjd 6 cm, diameter 10 cm.
12 st fat, diameter 16 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st fat, diameter 16 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 4 668