MASKINTELEGRAF, Sckell, Hamburg, 1900-tal.

1682776. MASKINTELEGRAF, Sckell, Hamburg, 1900-tal.

Bla. mässing och emaljerad tavla. Märkt "Sckell Hamburg 39". Diameter exkl. spak ca 28 cm, total längd ca 42 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 600