MATSALSSKÅP, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

168165. MATSALSSKÅP, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Delbart med vitrindel. Skuren dekor med mässingsbeslag.
Höjd ca 197 cm. Längd 169 cm. Bredd 56.5 cm.

Lösa delar till lister medföljer. Skador. Repor, slagmärken. Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 969