Auktionsverket Engelholm
Mynt, Medaljer & Frimärken
FLORETTER, 1 par, märkta Swalling Eskilstuna, Souzy Paris, 18-1900-tal.
168138. FLORETTER, 1 par, märkta Swalling Eskilstuna, Souzy Paris, 18-1900-tal.
Floretter, 1 par.
Bruksslitage, rost.
Gör en kostnadsfri värdering!
Floretter, 1 par.
Bruksslitage, rost.
Auktionsverket Engelholm
1 004