ADELAIDE LEUHUSEN. TILLSKRIVEN. Blomsterstileben, olja på duk, bär påskrift átergo.

168068. ADELAIDE LEUHUSEN. TILLSKRIVEN. Blomsterstileben, olja på duk, bär påskrift átergo.

31 x 21,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 21,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 575