JOBS PER. Gumma med get, träskuren figurin, signerad samt daterad Leksand 1948.

168050. JOBS PER. Gumma med get, träskuren figurin, signerad samt daterad Leksand 1948.

Delvis bemålad. Höjd ca 22,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 296