Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG KASTBERG. "Nostalgisk spis", olja på duk, signerad Stig Kastberg.
168049. STIG KASTBERG. "Nostalgisk spis", olja på duk, signerad Stig Kastberg.
84x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
84x65 cm.
Kalmar Auktionsverk
4 620