ELVINE OSTERMAN, olja på duk, sign.

168038. ELVINE OSTERMAN, olja på duk, sign.

"Vägen", 85x58 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vägen", 85x58 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 2 132