PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat brocher, halsband, bärnsten med mera. 1900-tal.

16795. PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat brocher, halsband, bärnsten med mera. 1900-tal.

Diverse bijouterier med mera. Förstoringsglas, tomteljusstake med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 952