BESTICK, silver, 19 st, 18/1900-tal. Vikt ca 430 gram.

167903. BESTICK, silver, 19 st, 18/1900-tal. Vikt ca 430 gram.

6 kaffeskedar, 1 större matsked och 1 mindre matsked, 1 fiskspade, 1 tårtspade, 1 kakspade, 1 såsslev, 5 kaffeskedar och 2 udda kaffeskedar.

Bruksslitage. Med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Med gravyr.

Antal besök: 603