Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
VÄGGSKÖLD, gjutjärn, "Lokes straff",1900-talets första hälft.
167897. VÄGGSKÖLD, gjutjärn, "Lokes straff",1900-talets första hälft.
Diameter 49 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 49 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
699