SIDEBOARD, Kerstin Hörlin Holmqvist, Nordiska Kompaniet, Trivaserie, 1960-tal.

167809. SIDEBOARD, Kerstin Hörlin Holmqvist, Nordiska Kompaniet, Trivaserie, 1960-tal.

Mahognyfaner, glasskiva
Längd 124, bredd 51, höjd 81 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyfaner, glasskiva

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 353