MATSERVISDELAR, 19 delar, "Femett", Uppsala Ekeby.

167794. MATSERVISDELAR, 19 delar, "Femett", Uppsala Ekeby.

Bestående av 6 tallrikar, 6 assietter, 6 djupa tallrikar, såssnipa.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg.

Antal besök: 4 168