Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
TIDDY SÖDERLUND. "Lerkruset", olja på duk, monogramsignerad.
16778. TIDDY SÖDERLUND. "Lerkruset", olja på duk, monogramsignerad.
67 x 38 cm.
Smärre dukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
67 x 38 cm.
Smärre dukslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 240