BERTIL ALMLÖF. Landskap med sjö. Färgträsnitt. Signerad och daterad -80. Numrerad 16/40 samt E.T.

167757. BERTIL ALMLÖF. Landskap med sjö. Färgträsnitt. Signerad och daterad -80. Numrerad 16/40 samt E.T.

Bildyta 40 x 47 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 47 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 823