BORDSUR, med spelverk, Junghans, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

167725. BORDSUR, med spelverk, Junghans, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Höjd 50 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 141