FLYGPLANSMODELL, Saab 105, "Sk-60", 1970-tal.

167713. FLYGPLANSMODELL, Saab 105, "Sk-60", 1970-tal.

Längd 22, bredd 18,5, höjd 13 cm.

Bruksslitage, fläckar, från rökigt hem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 516