RADIOMÖBEL, Luxor, sengustaviansk-stil, 1950/60-tal.

167691. RADIOMÖBEL, Luxor, sengustaviansk-stil, 1950/60-tal.

Fanerad med valnöt. Intarsia med festonger. Dekorerad med bronser. Längd 99, bredd 43, höjd 82 cm.

Slitage, fläckar, ej funktionstestad, från rökigt hem.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 738