TOALETTBORD "3-179", ur "Skandinett"-serien, Sven Ekström och Gunnar Myrstrand, 1960-tal.

167668. TOALETTBORD "3-179", ur "Skandinett"-serien, Sven Ekström och Gunnar Myrstrand, 1960-tal.

Ek. Oval vinklingsbar spegel. Två lådor. Längd 111, bredd 45, höjd 122 cm. Stämpelmärkt.

Bruksslitage, från rökigt hem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 305