RAGNVALD MAGNUSSON. Interiör med gula blommor. Olja på duk. Signerad.

167629. RAGNVALD MAGNUSSON. Interiör med gula blommor. Olja på duk. Signerad.

43 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 56 cm.

Antal besök: 712