Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, 4 stycken, Svegards Markaryd.
167583. KARMSTOLAR, 4 stycken, Svegards Markaryd.
1960-tal.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1960-tal.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
463