VAS, Keramik, Ewald Dahlskog, Bo Fajans, 1930 tal.

167525. VAS, Keramik, Ewald Dahlskog, Bo Fajans, 1930 tal.

Fullsignerad i sidan samt ED 1930 Bo Fajans.
Höjd 37 cm, Silverinlägg med dekor av örnar.

Smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fotnagg.

Antal besök: 1 800