BIJOUTERIER, 3 st, pärlhalsband/armband med silverspännen.

167512. BIJOUTERIER, 3 st, pärlhalsband/armband med silverspännen.

2 halsband. Det ena med sterlingsilver, det andra i vanligt silver. Samt ett armband, också med silverstämplar.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 670