SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

167490. SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Förgylld. Dekor i pastellage med blomster och rocailler. Höjd 223, bredd 94 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 795