MÄRKLIN skala H0 järvägsövergång, signaler, avkopplings skena, och bilar. Delvis i originalkartonger.

16740. MÄRKLIN skala H0 järvägsövergång, signaler, avkopplings skena, och bilar. Delvis i originalkartonger.

Bilar : Dinky Toys Dublo, Lesney, Lego. Kartonger märkta 479 G, 459 MG, 446/13.

Slitage. Signal med skadad mekanism, kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 508