NÄSDUKSSKÅL, glas, Venini, Murano, Italien.

167390. NÄSDUKSSKÅL, glas, Venini, Murano, Italien.

Höjd ca 10 cm. Syrastämplad.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm. Syrastämplad.

Smärre repor.

Antal besök: 1 732