ELPIANO, Roland HP 135.

ELPIANO, Roland HP 135.
1673667. ELPIANO, Roland HP 135.

Längd ca 143 cm.

Ytslitage. Repor. Ej funktionstestat.

Tema

Tema musikinstrument

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 143 cm.

Tema

Tema musikinstrument

Antal besök: 2 621