STOL, sk Göteborgsmodell, 1900-tal.

167351. STOL, sk Göteborgsmodell, 1900-tal.

Fanerad med mahogny.

Bruksslitage, smärre faneravslag på ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad med mahogny.

Antal besök: 866