PARTI DIVERSE, 4 delar, trol för lantmäteri.

167304. PARTI DIVERSE, 4 delar, trol för lantmäteri.

Mätinstrumentets längd ca 33 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 930