STOLAR, 6 stycken stapelbara, grönmålad metall, industridesign.

167273. STOLAR, 6 stycken stapelbara, grönmålad metall, industridesign.

Frankrike, 1950/60-tal.

slitage, skador och oxidering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frankrike, 1950/60-tal.

Antal besök: 771