KARMFÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

167271. KARMFÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Skuren dekor.

Repor, märken, klädsel med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Antal besök: 588