WHISKYGLAS, 8 st, KARAFF, glas, 1900-tal.

167254. WHISKYGLAS, 8 st, KARAFF, glas, 1900-tal.

Slipad dekor, höjd 9 resp. 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 975