BÖRJE SÅNDBERG. "Naken modell", olja på duk, monogramsignerad BS samt daterad 43.

167238. BÖRJE SÅNDBERG. "Naken modell", olja på duk, monogramsignerad BS samt daterad 43.

A tergo text "Naken modell Börje Såndberg".
Ca 61,5 x 27 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61,5 x 27 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 2 342