9 assietter, diameter 18 cm.
18 kaffefat, diameter 13,5 cm.
5 kaffekoppar
1 sockerskål
2 gräddkannor
1 såsskål
6 äggkoppar.
Nagg i flera fat och en äggkopp.
Bruksslitage.
9 assietter, diameter 18 cm.
5 kaffekoppar
1 sockerskål
2 gräddkannor
1 såsskål
6 äggkoppar.
Bruksslitage.