9 assietter, diameter 18 cm. 18 kaffefat, diameter 13,5 cm. 5 kaffekoppar 1 sockerskål 2 gräddkannor 1 såsskål 6 äggkoppar.
Nagg i flera fat och en äggkopp. Bruksslitage.