SERVISDELAR, Ost India, Rörstrand.

167210. SERVISDELAR, Ost India, Rörstrand.

9 assietter, diameter 18 cm.
18 kaffefat, diameter 13,5 cm.
5 kaffekoppar
1 sockerskål
2 gräddkannor
1 såsskål
6 äggkoppar.

Nagg i flera fat och en äggkopp.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 assietter, diameter 18 cm.
5 kaffekoppar
1 sockerskål
2 gräddkannor
1 såsskål
6 äggkoppar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 667