Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus med solrosor. Olja på duk. Signerad A.Lyongrün och daterad -19.
167169. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus med solrosor. Olja på duk. Signerad A.Lyongrün och daterad -19.
55 x 67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 67 cm.
Gomér & Andersson Linköping
593