PARTI MÖBLER, 5 delar, 18-1900-tal.

167097. PARTI MÖBLER, 5 delar, 18-1900-tal.

Fönsterbord 68x47 höjd 78, bordsspegel bredd 42, höjd 67, vippbord diameter 80, höjd 74, pelarbord 90x63, höjd 77 cm, Skrivborddsstol, höjd 80 cm.

Bruksslitage, pelarbordet maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 504