Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
VÄINÖ JUNTURA. Räv i vinterlandskap. Olja på duk. Signerad V.Juntura.
167096. VÄINÖ JUNTURA. Räv i vinterlandskap. Olja på duk. Signerad V.Juntura.
23 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 32 cm.
Gomér & Andersson Linköping
6 549