LÄNSSTOL, barockstil, 1900-tal.

166950. LÄNSSTOL, barockstil, 1900-tal.

Ek, klädsel med dekor av figurscen.

Slitage, klädsel skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klädsel skadat.

Antal besök: 2 541