PARTI DIVERSE, bla ljustakar, spegellampett mm.

16690. PARTI DIVERSE, bla ljustakar, spegellampett mm.

Bla ett par ljusstakar i tenn av Zadoch Bergenholtz, verksam 1793 - 1820 Vimmerby. Spegellampettens höjd 31 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 532