KANNA med VÄRMEHÅLLARE, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

166903. KANNA med VÄRMEHÅLLARE, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 23 cm.
Värmehållare klädd med röd filt.

Fläckar. Tyg med slitage och fläckar. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 23 cm.

Antal besök: 938