KORA (Cora) stränginstrument, Gambia.

1668639. KORA (Cora) stränginstrument, Gambia.

Trä, skinn, metall mm. Längd ca 100 cm.

Skador, märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, märken och slitage.

Antal besök: 3 753