FIGURIN, Elefant, keramik, Kerttu Suvanto-Vaajakallio, Kupittaan Savi.

166860. FIGURIN, Elefant, keramik, Kerttu Suvanto-Vaajakallio, Kupittaan Savi.

Höjd,26 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd,26 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 4 293