GÖSTA LINDQVIST. Utan titel. Olja på pannå, signerad.

16685. GÖSTA LINDQVIST. Utan titel. Olja på pannå, signerad.

26 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 35 cm.

Antal besök: 1 350