VÄGGLAMPETTER, 2 par, förgyllda.

166839. VÄGGLAMPETTER, 2 par, förgyllda.

Ett par med spegel.

Slagskador, bitar borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par med spegel.

Slagskador, bitar borta.

Antal besök: 491