CYLINDERHATT med HATTASK, 1900-tal, frackskjorta samt fluga.

166815. CYLINDERHATT med HATTASK, 1900-tal, frackskjorta samt fluga.

Märkt Superior Quality, Best London.

Bruksslitage, locket på hattasken trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 246