DOCKSERVIS, 87 delar, pressglas, 1800-tal.

166738. DOCKSERVIS, 87 delar, pressglas, 1800-tal.

Kaffekoppar med fat, ostkupor, tallrikar, assietter, tillbringare, kakfat, uppläggningsfat, muggar, vaser etc.

17 delar ej pressglas
Enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 delar ej pressglas
Enstaka nagg förekommer.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 479