BORD, Axel Einar Hjort, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets första del.

166724. BORD, Axel Einar Hjort, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets första del.

Ovalt. Märkt SMF.
Längd 78 bredd 50 höjd 72 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ovalt. Märkt SMF.
Längd 78 bredd 50 höjd 72 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 1 263