BORD, märkt "PMP1817, handpainted, made in GDR".

166703. BORD, märkt "PMP1817, handpainted, made in GDR".

Porslin, höjd 65, diameter 47 cm.

Bruksslitage, dekorbortfall, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 698