RESESCHATULL, Palmgrens, Stockholm, 1900-talets mitt.

166643. RESESCHATULL, Palmgrens, Stockholm, 1900-talets mitt.

Naturfärgat läder, vita sömmar, 2 st flaskor
11,5 x 8, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

11,5 x 8, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 168